Wdrażanie systemów zarz?dzania jakością. Doradztwo technologiczne w branży spożywczej. Szkolenia w zakresie systemów jakości.

Początki Firmy BaKa sięgają końca lat 90-tych, kiedy to w polskich zakładach przemysłu spożywczego pojawiła się potrzeba opracowania i wdrożenia systemu HACCP. Rosnące zapotrzebowanie na te usługi skłoniły nas do rozpoczęcia w czerwcu 1999 roku własnej działalności gospodarczej w tym zakresie.

Swoje doświadczenie z dziedziny technologii i systemów jakości w przemyśle spożywczym zdobywaliśmy od 1994 roku. Biorąc wówczas udział w licznych szkoleniach organizowanych przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji przy współudziale AFNOR (Francuski Komitet normalizacyjny); BSI (British Standards Institution) i TŰV Rheinland Group, wdrożyliśmy pierwszy system zarządzania bezpieczeństwem jakości wg zasad HACCP oraz system ISO 9001 w jednym z największych przedsiębiorstw przemysłu mięsnego w Polsce.

Od tego czasu pomogliśmy wielu firmom wdrożyć zasady GMP, GHP i HACCP. Uczestniczyliśmy również w modernizacji przedsiębiorstw naszych klientów. Dzięki naszej pracy wiele z nich spełniło obecne surowe wymagania sanitarne oraz wprowadziło skuteczne metody zarządzania.

Wiemy, że każda firma posiada swoją specyfikę ze względu na inny rodzaj świadczonych usług, specyfikę produkcji itp. Dlatego przygotowujemy dla każdej jednostki indywidualną, unikatową dokumentację. Naszą misją jest niesienie pomocy naszym klientom w doskonaleniu ich firm. Spełnianie wymagań naszych kontrahentów powodowało, iż staliśmy się wiarygodnym i solidnym partnerem w bardzo delikatnej materii, jaką stanowi technologia, organizacja, higiena produkcji i dystrybucji artykułów żywnościowych.

Będzie to dla nas ogromną satysfakcją, jeżeli znajdziecie Państwo na naszej stronie odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Zapraszamy do kontaktu z nami również tych, którzy nadal maja wątpliwości. Dzięki temu, iż współpracujemy z wieloma innymi organizacjami i specjalistami, w tym z jednostkami państwowymi, sprawującymi nadzór nad produkcją i obrotem żywnością, będziemy w stanie Państwu pomóc w rozwiązywaniu Waszych problemów, przez co oszczędzicie czas na poszukiwania i ryzyko związane z wyborem wykonawcy.

BaKa © 2011. All Right's Reserved.